Vánoční objednávky 2023

Jak si u nás objednat ryby a mořské plody na Vánoce.

Kdy si mohu u vás vytvořit vánoční objednávku?

Vánoční objednávky začneme na našem eshopu přijímat od 5.12.2023. Od tohoto dne budou na našem eshopu aktivované možnosti doručení nebo vyzvednutí vánočních objednávek.

Mohu se na vás spolehnout? Stalo se mi u konkurenčních obchodu, že nebyli objednané ryby dodány a musel jsem ryby shánět na poslední chvíli v supermarketu.

Spolehnout se na nás můžete na 100%, nikdy jsme za celých 10 let nenechali nikoho na holičkách, a každý svoji objednávku obdržel.

Kdy nejpozději musím vytvořit objednávku, abych se mohl spolehnout, že mi dodáte vše co jsem si objednal?

Objednávky budeme přijímat až do té chvíle, dokud budeme vědět že jsme schopni všechny objednávky včas připravit. Ale doporučujeme objednávky vytvořit ideálně mezi 5. - 16. prosincem. Pokud si objednávku vytvoříte v těchto dnech, bude zboží u dodavatelů objednáno a rezervováno přímo pro vás. Samozřejmě budeme mít zboží objednané ve větších objemech i pro volný prodej nebo opožděné objednávky. Ale pak už nemůže garantovat 100% dostupnost u některých specialit, které nejsou na Vánoce tolik žádané (např.: Alfonsino, Papouščí ryba, Okouník mořský,atd.). Naopak kapřích filetů, Lososů, Tresek, Tuňáka, Pražem, Mořských vlků, krevet, Chobotnic a dalších populárních ryb a mořských plodů budeme objednávat velké množství aby se dostalo ideálně na všechny.

Kdy si budu moct objednávku vyzvednout? Jakou máte otevírací dobu o vánocích?

Vánoční objednávky si budete moct nechat doručit nebo vyzvednout mezi 21. - 23. Prosincem. Otevírací doba v tyto dny bude od 10:00 do 22:00 kromě 24. Prosince, kdy je otevírací doba od 10:00 do 14:00 aby i naši rybáři mohli oslavit Vánoce doma s rodinou. 25. a 26. Prosince máme zavřeno a od 27.12. máme klasicky otevřeno od 10 do 22 hodin.

Nejčerstvější ryby v Praze

Nabízíme nejširší sortiment nejčerstvějších ryb a mořských plodů v Praze. Čerstvost námi nabízených ryb a mořských plodů a tím i spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Jsme si velmi dobře vědomi toho, že jen 100% spokojený zákazník je stálý zákazník.

Vaší věrnosti si opravdu ceníme

Vaší věrnosti si opravdu nadevše ceníme a proto našim registrovaným věrným stálým zákazníkům (zákazníci s vytvořenou registrací v eshopu) nabízíme věrnostní slevy. Každý registrovaný zákazník od nás získá z každé uskutečněné objednávky 5% zpět formou věrnostních bodů, které může uplatnit nejpozději do 30 dnů jako slevu u své další objednávky. 

Snížili jsme ceny dopravného

Nový ceník dopravného platný od 28.10.2022

Doručení společností Liftago (nejdříve následující den) - 300kč ( Při objednávce v hodnotě 300 - 1499kč )

Doručení společností Liftago (nejdříve následující den) - 200kč ( Při objednávce v hodnotě 1500 - 2499kč )

Doručení společností Liftago (nejdříve následující den) - 100kč ( Při objednávce v hodnotě 2500 - 3499kč )

Doručení společností Liftago (nejdříve následující den) - 0kč ( Při objednávce v hodnotě 3500kč a více )

Expresní doručení společností Liftago  - 350kč (ještě tentýž den mezi 11-20 hodinou) do 150 minut od objednání.

Jsme přímý dovozce

Jsme přímý dovozce čerstvých ryb a mořských plodů, vše si objednáváme napřímo u dodavatelů v zahraničí.Díky tomu jsou naše čerstvé ryby a mořské plody skutečně maximálně do 48 hodin od vylovení na naší provozovně a vám k dispozici v té nejvyšší kvalitě a čerstvosti. Ryby a mořské plody zavážíme 3x týdně a to každé pondělí, středu a pátek.