Platba

Objednávky s doručením až domů je možné platit pouze kartou přes platební bránu a to až po potvrzení objednávky z naší s strany s upřesněnou cenou vaší objednávky. Ve skutečnosti to znamená, že poté co si vytvoříte objednávku a my začneme vaši objednávku připravovat, budeme doplňovat skutečnou hmotnost u všech vážených položek a tím se přesně aktualizuje cena vaší objednávky. Jakmile bude vaše objednávka připravena, bude vám zaslán emailem odkaz na platební bránu s upřesněnou cenou včetně aktualizovaného souhrnu vaší objednávky. Po uhrazení objednávky z vaší strany, předáme objednávku řidiči společnosti Liftago, aby vám mohl vaši objednávku v pořádku doručit.

Objednávky s osobním odběrem na naší prodejně je možné platit jak kartou na místě, tak i v hotovosti.

Doprava

Objednávky doručujeme pouze po Praze a přilehlém okolí (maximálně 10km za hranice Prahy). Minimální hodnota objednávky pro doručení je 500kč.

Dopravu našich objednávek pro náš eshop zajištuje společnost Liftago. Objednávky jsou doručovány v izotermických polyboxech, aby nedocházelo k rychlému navýšení teplot chlazených produktů.

U běžné dopravy (nejdříve následující den) si může zákazník určit i požadovaný čas doručení s v časovém rozmezí 2 hodin, například mezi 2 a 4 hodinou. 

U expresní dopravy bude zákazníkovy objednávka doručena ještě tentýž den nejpozději do 150 minut od objednání.

Ceník dopravného

Bežná doprava (nejdříve následující den) - 300kč ( při nákupu nad 3500kč zdarma )

Expresní doručení (ještě tentýž den mezi 11-20 hodinou) do 150 minut od objednání - 350kč.